Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Литвинецька громада» (код ЄДРПОУ: 35797363) був реорганізований і увійшов до складу Бобрицької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Литвинецька сільська рада об'єднана територіальна громада
припинила діяльність, увійшла до складу Бобрицької громади

У Литвинецькій ОТГ в один день відсвяткували День села та відкрили дитячий майданчик в дитячому садочку.

Дата: 28.09.2020 12:32
Кількість переглядів: 421

Місцем проведення Дня села було обрано Будинок культури Литвинецької сільської ради. На святкування завітали не лише жителі села та старостинських округів, а й представники місцевої влади - це Білик Оксана - представник "МХП-Громаді", Братаніч Володимир - директор ВП Заповіт Шевченка ТОВ НВФ "Урожай", Фесенко Микола  -  голова ГО "Рідна Черкащина", Тертичний Василь - депутат Литвинецької сільської ради, директор ФГ "Тертичний В.І.", ГО "Нескорені".

Фото без описуФото без опису

Дякуємо Білик Оксані представнику "МХП-Громаді", яка подарувала сертифікат на 100000 тис.грн. для фінансування робіт по доосвітленні вулиць села Литвинець, Братанічу Володимиру директору ВП Заповіт Шевченка ТОВ НВФ "Урожай" - за

Фото без опису

подарункові набори для АТОвців, багатодітних сімей та новонароджених; Тертичному Василю депутату Литвинецької сільської ради, директору ФГ "Тертичний В.І." - за прінтер для КЗ "Литвинецький ліцей" та ГО "Нескорені" - за волейбольні та футбольні мячі, дезинфікуючі засоби для КЗ "Литвинецький ліцей" та піонерську кашу для гостей, які прийшли відсвяткувати День села, Трохимцю Олександру директору ВП Дніпровський ТОВ НВФ "Урожай" - за сприяння в організації ігрового дозвілля для дітей (батут, надувні гірки, солодка вата та попкорн).

Фото без опису